Dywan dziergany

Nasza specjalność to dywany dziergane ze sznurka bawełnianego. Tworzymy je z pasją, aby zadowolić najbardziej wybrednych klientów. Wszystkie dywany są wykonywane szydełkiem w naszej pracowni. Te wyjątkowe ręcznie robione dywany rozgościły się już w setkach salonów, sypialni i pokoików dziecięcych. Jako materiał do ich produkcji, używany jest wyłącznie wysokiej sznurek bawełniany o średnicy 5 mm, dostarczany przez polskiego producenta. Wysokie wymagania stawiane jakości materiału w połączeniu z najwyższą dbałością o dokładność wykonania sprawiają, że dywan dziergany do cottonstyle to gwarancja zadowolenia. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór kolorów, wzorów i rozmiarów. Poniżej znajdziesz najczęściej zamawiane spośród naszych dywanów. 

Dywany dziergane - kolekcje 

Dla wygodniejszych zakupów naszą ofertę dywanów dzierganych podzieliliśmy na kolekcje.

Wszystkie kolekcje dywanów powstały z pasji tworzenia wyjątkowych przedmiotów.  Są to doprowadzone do perfekcji, idealnie wykończone dzieła sztuki użytkowej. 


Otwarci na Twoje pomysły

Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie dywanu Twoich marzeń — z przyjemnością wysłuchamy Twojego pomysłu. Tak zrodziło się sporo wzorów, które następnie znalazły uznanie kolejnych klientów.