Podkładki na stół

Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)

Podkładki na stół

Podkładki na stół są bardzo praktycznym  rozwiązaniem. Ochronią one  Twój stół przed uszkodzeniami, przy tym pełnią funkcję  dekoracyjną.  Podkładki wykonywane są na zamówienie, co sprawia, że otrzymujesz produkt wyjątkowy. Różnokolorowe podkładki mogą zmienić design stołu w  zależności od nastroju lub okazji. Trwały materiał, z którego są wykonane zapewnia, że podkładki na długo zagoszczą w Twojej  jadalni. Najpopularniejsze są oczywiście szare podkładki na stół, ale dzięki możliwości wyboru z palety ponad 20 kolorów możesz zmówić podkładki  idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Podkładki na stół ze sznurka bawełnianego

W naszym sklepie znajdziesz ręcznie wykonane okrągłe i prostokątne podkładki na stół ze sznurka bawełnianego. Klasyczne podkładki  prostokątne na trwałe zagościły już na wielu stołach. Eleganckie podkładki wzbogacą aranżację stołu wyjątkowym akcentem. Przygotowaliśmy też podkładki na specjalne okazje. Dekoracyjne podkładki na stół – sprawdzą się podczas uroczystych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Okrągłe podkładki na stół będą doskonałym uwieńczeniem świątecznej dekoracji jadalni. Podkładki można prać w pralce,  dzięki czemu łatwo utrzymasz je w  czystości. 

Podkładki na stół idealny dodatek do dywanu

Jeśli posiadasz już dywan ze sznurka lub planujesz jego zakup – podkładki na stół będą doskonałym uzupełnieniem. Marzą Ci się podkładki w innym rozmiarze lub wzorze – skontaktuj się z nami. Z wielką przyjemnością zrealizujemy Twoje indywidualne zamówienie. Zyskasz podkładki na stół, których nie ma w żadnym innym domu. 

Szare podkładki na stół ze sznurka bawełnianego
Szare podkładki na stół